Programátoři hledají programátory

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Blíží se ti konec studia a uvažuješ nad tím, jak zahájit svoji IT kariéru? Studuješ a rád/a by sis při studiu přivydělal/a? Při představě hodin a hodin strávených v těsném obleku, namačkaný/á s dalšími programátory v obří hale nadnárodní firmy, ti naskočí husí kůže? Pak pro tebe máme nabídku: Pojď mezi nás!

Blíží se ti konec studia a uvažuješ nad tím, jak zahájit svoji IT kariéru? Studuješ a rád/a by sis při studiu přivydělal/a? Při představě hodin a hodin strávených v těsném obleku, namačkaný/á s dalšími  programátory v obří hale nadnárodní firmy, ti naskočí husí kůže? Pak pro tebe máme nabídku: Pojď mezi nás!

Jsme PROPEOPLE a hledáme nové PHP programátory a programátorky pro rozšíření našeho kolektivu. Vytváříme weby, programujeme e-shopy, děláme SEO a spoustu dalších věcí z oblasti marketingu a médií. Člověk se u nás nenudí. Navíc co zákazník, to unikátní projekt, a tak příležitost učit se na vymýšlení nových řešení. Kreativitě se u nás meze nekladou - nejsme továrna.
   

- Co ti nabízíme?

V první řadě plat. Až se sejdeme, domluvíme takový, aby pro nás byla radost spolupracovat. Nedržíme se tabulek, odměňujeme odvedenou práci.
Dále rodinnou atmosféru kolektivu, který se schází v domku pod lesem, nedaleko centra Brna. Bezednou kávu a všelijaké jiné dobroty, odpočinkovou terasu, grilovací party a spoustu drobností, které nám všem zpříjemňují den.

Pracovat u nás můžeš na živnost, stejně jako na hlavní pracovní poměr, nebo DPP – záleží jen na tobě, co ti nejvíc vyhovuje.

- Co musíš umět, abys mezi nás zapadl/a?

Bez znalosti HTML5, CSS3, jQuert by ses u nás určitě trápil/a. To samé platí o PHP5 a MySql, se kterými denně pracujeme. A máme rádi přehlednost a svědomitost kódu, protože bez něj se z kolektivního programování stává Dračí doupě.
   

- A co by nás potěšilo? 

 Pokud ti něco říká Adobe Photoshop, znáš LESS/SASS, hrál/a sis někdy s responzivním designem a SEO, znáš GIT případně framework CodeIgniter, budeme nadšení. A pokud máš rád/a vyjížďky na kole, motokáry, turistiku, kávu, dobré jídlo a nechybí ti smysl pro humor, určitě zapadneš.
   

Závěrem...

Pokud si myslíš, že by tě to u nás mohlo bavit, neváhej se ozvat  a přiložit svůj životopis. My ti obratem zavoláme, sejdeme se a všechno probereme. A nemusíme tomu říkat pohovor – co takhle posezení? Hlavní je se domluvit.
 

Děkujeme za přečtení.

   

PROPEOPLE 

Společnost

PROPEOPLE marketing s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Veslařská 153/136, 63700 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Programátor v oboru Informační technologie

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROPEOPLE marketing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROPEOPLE marketing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému