Lakýrník/ce práškových barev

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Smart painting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - lakýrník/ce práškových barev.

Místo výkonu práce: U Statku 218, Ostrava - Bartovice V případě zájmu volejte Po - Pá od 7.00 do 14.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme pečlivost a zodpovědnost, ochota pracovat přesčas. PP na dobu určitou. Příspěvek na stravování - stravenky.

Společnost

Smart painting s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Statku 653, 717 00 Ostrava 17 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Smart painting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Smart painting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému