Mechanici jízdních kol a elektrokol

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vladislava Drahovzalová hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - mechanici jízdních kol a elektrokol.

Požadujeme: samostatnost, technické myšlení, dobrá komunikace se záíkazníky, praxe v oblasti obchodu s technickými předměty(kola,moto) Nabízíme: stabilní platové ohodnocení, možnost získání bonusů za realizovaný obrat a individuální ohodnocení Místo výkonu práce: Nad Oborou 3412, 276 01 Mělník Kontakt: p. Drahovzal, pouze e-mailem

Společnost

Vladislava Drahovzalová

Lokalita pracoviště

Nad Oborou 3412, 276 01 Mělník 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vladislava Drahovzalová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vladislava Drahovzalová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému