Mechanik kolejových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Advanced World Transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři kolejových vozidel - mechanik kolejových vozidel.

Místo výkonu práce: Edisonova č.p. 1, Trmice. Popis pozice: - opravy dieselových motorů a převodových ústrojí s příslušenstvím pro kolejová motorová hnací vozidla a železniční motorové vozy, - opravy brzdičů, brzdových válců, kontrola a seřízení mechanické brzdy, - demontáž převodových a rozvodových skříní, mechanické části brzdy kolejových hnacích vozidel, - údržba části podvozků jako např. nápravových ložisek, písečníků, náhonů rychloměrů, odpružení podvozků, apod., - opravy vodního, palivového a olejového čerpadla dieselmotoru (vymezení radiálních a axiálních vůlí v předepsaných tolerancích) včetně ventilátorového kola a kontroly náhonu, - montáž a nastavení činnosti hydraulického a hydromechanického náhonu pomocných pohonů, - oprava zařízení, mazání nákolků a mechanických částí vlakového zabezpečovače a další. Požadujeme: - SŠ vzdělání se zaměřením na provoz a údržbu kolejových vozidel, - praxi při opravách lokomotiv (možno i absolvent s praxí v rámci školy), - orientaci v problematice hnacích drážních vozidel, - pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, - samostatnost, pečlivost, přesnost. Nabízíme: - Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti - Možnost odborného a profesního růstu, seberealizace - Zajímavé finanční ohodnocení - Systém zaměstnaneckých výhod V případě zájmu zašlete prosím životopis na email kontakt, do předmětu uveďte název pozice MECHANIK LOKOMOTIV TRMICE.

Lokalita pracoviště

Edisonova 1, 400 04 Trmice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři kolejových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advanced World Transport a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advanced World Transport a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému