VEDOUCÍ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kamil Reichel hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - vedoucí výroby.

Pracovní náplň: návrhy technických řešení v oblasti interiérových dveří vyměřování stavebních otvorů příprava zakázek pro výrobu - rozpisy materiálu, kusovníky atd. řízení procesu realizace zakázek organizace výroby komunikace s dodavateli Požadavky: - vzdělání SŠ, VŠ ( obor dřevozpracující, může být stolař s maturitou) - praxe vítána, znalost v oboru interiérových dveří výhodou. - technické myšlení, komunikativnost, znalost MS Office, znalost kreslícího SW vítána (Turbocad, Autocad atd.) Nabízíme služební automobil, NB, motivační odměňování dle výsledku, pružná pracovní doba. Plat: 20 000,- 25 000,- + prémie Kontakt: Kamil Reichel, tel. kontakt Email: kontakt Aktualizace: 7.11.2016

Společnost

Kamil Reichel

Lokalita pracoviště

U Dubu 74, 747 14 Ludgeřovice (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kamil Reichel výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kamil Reichel o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému