operátor pomocník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - operátor pomocník.

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle agentura práce - Adecco spol s.r.o. hledá operátory - pomocníky, Nabízíme: prostředí mezinárodní společnosti práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) mzda 20 700Kč/měsíc(15 000 kč fixní mzda + 5 700 Kč variabilní složka) + příplatky za směny stravenky práce na 4 směnný provoz-nepřetržitý (12h směny) nebo 3 směnný provoz (Po - Pá - ranní, odpolední, noční) Požadavky: zkušenosti s prací ve výrobě + s obsluhou strojů VÝHODOU vyučení ve strojírenství výhodou dobrý fyzický stav dlouhodobá spolupráce bydliště v Žatci, Lounech, Mostě, Chomutově a blízkém okolí Náplň práce: obsluha strojů, balení výrobků kontrola kvality výrobků Stravenky, příspěvek na autobusovou dopravu, příplatky za směny kontakt email :kontakt

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Bitozeves, Bitozeves, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému