Seřizovači výsekového stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O.K. Oriens Karton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - seřizovači výsekového stroje.

Místo výkonu práce: K Pískovně č.p. 108 Veselá 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(8-18 hod.) nebo emailem: kontakt Náplň práce: - seřízení a přestavba výsekového stroje na jednotlivé formáty - obsluha výsekového stroje a kontrola kvality výrobků Požadavky: - střední vzdělání (stačí vyučení) v technickém oboru, technické myšlení a technická praxe (seřizovač, údržbář strojů...) - spolehlivost, pečlivost, samostatný přístup k práci a časová flexibilita - třísměnný provoz (06-14, 14-22, 22-06) Nabízíme: - pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3 měsíční zkušební dobou) - možný mzdový růst - zázemí prosperující společnosti a práci v pohodovém kolektivu Zaměstnanecké výhody: stravenky

Společnost

O.K. Oriens Karton s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Pískovně 108, 295 01 Mnichovo Hradiště (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O.K. Oriens Karton s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O.K. Oriens Karton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému