Obsluha strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INP Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování kovů - obsluha strojů.

Pozice: obsluha strojů vyučení v technickém oboru nebo víceleté zkušenosti v dané oblasti Náplň práce: - obsluha tabulových nůžek a ohraňovacího lisu - montáž a dokončování kovových kontrukcí Obor: výroba průmyslového odhlučnění Očekáváme: - řemeslnou zdatnost, smysl pro kvalitu práce - spolehlivost, týmovou práci, zodpovědnost, komunikativnost - řidičský průkaz Nabízíme: - různorodé pracovní úkoly - práce v týmu - prostor pro rozvoj zaměstnance Nástup možný ihned. Mzda: 17 000,- až 25 000,- Kč V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Váš krátký životopis prostřednictvím e-mailu. Kontakt:Svobodová Olga, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:INP Technology s.r.o.- Chotilsko 1

Společnost

INP Technology s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chotilsko 1, 262 03 Nový Knín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INP Technology s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INP Technology s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému