Mzdová účetní - personalista/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STROJPEX cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - mzdová účetní - personalista/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zasílejte, prosím CV na kontakt: kontakt Pokud Vám neodpovíme do 14 dnů, nebyli jste do výběrového řízení vybráni. Požadujeme: - SŠ vzdělání, min. 3 roky odborné praxe - znalost práce v programu Helios výhodou - dobrá znalost programu Word a Excel - zpracování mezd pro cca 200 zaměstnanců - logické myšlení, pečlivost, smysl pro detail Nabízíme: - mzda 20 000 - 25 000,-Kč dle praxe a výkonu - 5 dní dovolené navíc - pružná pracovní doba - 13. plat, příspěvek na stravování - široká škála firemních benefitů dohodou - nástup možný po dohodě Po zapracování prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Společnost

STROJPEX cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Personalista v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STROJPEX cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STROJPEX cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému