Obsluha pilo vrtacího centra FICEP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GKR STEEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů v betonárnách - obsluha pilo vrtacího centra ficep.

místo výkonu práce: Kratochvílova č.p. 2659 413 01 Roudnice nad Labem. Požadujeme: vyučen ve strojírenství, znalost PC (možnost zaučení), chuť pracovat a učit se novým věcem, samostatnost, seriózní přístup. Nabízíme: podnikové stravování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem nebo osobně na adrese: Kratochvílova č.p. 2659 413 01 Roudnice nad Labem.

Společnost

GKR STEEL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kratochvílova 2659, 413 01 Roudnice nad Labem (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GKR STEEL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GKR STEEL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému