Psycholog/žka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní psychologové - psycholog/žka.

Místo výkonu práce: Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky, Škrobálkova č.p. 206/16, V případě zájmu kontaktujte na email. Mzda bude upravena dle délky praxe. Možnost prodloužení prac.smlouvy na dobu neurčitou.

Společnost

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Lokalita pracoviště

Škrobálkova 206, 718 00 Ostrava 18, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Psycholog v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Ostatní psychologové

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 530 Kč / Měsíc

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému