PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - pracovník/ce v sociálních službách.

C04 a:13/10/2017 Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici: "PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH" Rámcová náplň práce: " poskytování komplexní přímé obslužné péče, " poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, " posilování životní aktivizace klientů, " upokojování jejich psychosociálních potřeb Požadavky: " dosažené vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., § 116 Zákona o sociálních službách v platném znění (minimální požadované vzdělání je základní plus kurz pracovníka v sociálních službách - možno dodělat v průběhu PP do 2 let) " kladný vztah k lidem, " schopnost pracovat v týmu, " dobré komunikační dovednosti, " bezúhonnost, " ochota dalšího vzdělávání, " dobrý zdravotní stav, " praxe v zařízení sociálních služeb je vítána. Nabízíme: " hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou, " platové rozpětí dle započitatelné doby praxe, " další vzdělávání v oboru, " možnost seberealizace. Jedná se o práci v dvousměnném nepřetržitém provozu 37,5 hodiny týdně. Předpokládaný nástup: dohodou Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o požadovaném vzdělání a výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na kontakt. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost

Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

Lokalita pracoviště

Padlých hrdinů 312, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému