Prodavač/ka prodejny Maso, uzeniny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROMINENT CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka prodejny maso, uzeniny.

Místo výk. práce: Přátelství č. 738/10,P 10.KONT: Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt. Zdravotní průkaz.Výpis z RT.Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování a obchodní dovenosti. Vítáme vyučení v oboru, zkušenosti a praxi s prodejem masa a uzenin. Nabízíme: samostatnou a perspektivní práci v prosperující české firmě, motivující mzdové ohodnocení, základní mzdu, osobní hodnocení a odměny z obratu prodejny. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Poskytujeme příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Společnost

PROMINENT CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přátelství 738, 104 00 Praha 114 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROMINENT CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROMINENT CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému