Řidič/ka nákladních vozidel sk. C

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Libor Václavík - LIBROS hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka nákladních vozidel sk. c.

Místo výkonu práce: Palackého 1114, Ostrava - Přívoz V případě zájmu volejte od 7.00 do 17.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavit po předchozí telefonické domluvě. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C a profesní průkaz. Jedná se o rozvoz zboží (železářství, domácí potřeby) především v rámci Moravy.

Společnost

Libor Václavík - LIBROS

Lokalita pracoviště

Palackého 1114, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Libor Václavík - LIBROS výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Libor Václavík - LIBROS o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému