IT Server Specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - it server specialista.

Místo výkonu práce: Nošovice Kontakt: kontakt - zaslat CV. Pro společnost působící v automotive průmyslu hledáme kandidáty na pozici IT Server Specialista. POPIS POZICE instalace a administrace operačních systémů typu Windows Server a UNIX administrace virtuálního prostředí VMware administrace zálohovacích systémů a zálohovací knihovny administrace SAN infrastruktury včetně switchů a storage monitoring a analýza výkonu IT systémů instalace aktualizací a patchů operačních systémů, software a firmware na IBM a HPhardware analýza a řešení problémů a požadavků tvorba technické dokumentace řešení technických problémů ve spolupráci s jinými IT specialisty PROFIL KANDIDÁTA angličtina na komunikační úrovni podmínkou min. SŠ technického směru všeobecný rozhled v oblasti serverů a SAN technologií znalost Linux / UNIX praxe na obdobné pozici min. 2 roky perfektní znalost konfigurace a administrace Windows Server 2003, 2008 znalost IBM AIX 5.3 a vyšší výhodou NABÍZÍME motivující platové ohodnocení práci s nejmodernějšími technologiemi možnost vzdělávání, odborný a kariérní růst příspěvek na stravování, na životní pojištění/penzijní připojištění, na sportovní a rehabilitační služby další firemní benefity

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému