Manažer péče o klíčové zákazníky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - manažer péče o klíčové zákazníky.

Pracovní náplň: - udržování a rozvoj dlouhodobých vtahů s klíčovými partnery - zajišťuje realizaci obchodních zakázek včetně BD - příprava cenových nabídek pro stávající a nové klienty - technické poradenství - spolupráce s marketingovým oddělením - aktivní účast na školení, výstavách a dalších akcích - podílí se na zpracování plánů prodeje a dalších analýzách Ideální profil uchazeče: - SŠ/VŠ - technický či ekonomický obor - smysl pro obchod - technické znalosti (elektrotechnika výhodou) - zkušenosti v oblasti obchodu - cílevědomost a zaměření na výsledek - anglický jazyk Nabízíme: - být sám sobě pánem (možnost zvolit si obchodní strategii) - Home office - místo výkonu práce v Pelhřimově či Praze - zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém - stravenky, notebook, telefon - automobil Těšíme se na Vaše životopisy v českém a anglickém jazyce na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Vítězné pláni 1719, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONTEG, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONTEG, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému