TECHNIK BOZP a PO - juniorská pozice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KSM Castings CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - technik bozp a po - juniorská pozice.

Pracovní náplň: - spoluzodpovědnost za dodržování BOZP - školení zaměstnanců (BOZP, PO, OŽP, chemické látky) - správa dokumentace (registr hodnocení rizik, kategorizace prací, OOPP, pracovní úrazy a následná opatření,…) - provádění interních auditů v oblasti BOZP - jednání a spolupráce s orgány státní správy v oblasti BOZP a PO v oblasti ochrany zdraví (měření, nápravná opatření) - zajištění měření dle požadavků a zákona o ochraně ovzduší a změn integrovaného povolení - spolupráce při na nákupu nových strojů a zařízení Kvalifikace: - VŠ technického zaměření - praxe výhodou - komunikativní znalost NJ nebo AJ - základní znalost platné legislativy v oblasti BOZP a PO - základní znalost problematiky ekologie - znalost systémů řízení dle ISO 14001 a OHSAS - znalost MS Office Požadujeme: - komunikační, organizační a prezentační dovednosti - silná orientace na výsledky, proaktivní přístup - ochotu učit se nové věci, flexibilita a asertivita - zodpovědnost, důslednost a spolehlivost - schopnost pracovat v týmu Nabízíme: - do 5 let kompletní převzetí BOZP + PO + ŽP - podporu odborného vzdělávání a osobního rozvoje - zázemí stabilní nadnárodní společnosti - zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podpora rodinného života, volnočasové a sportovní aktivity, atd.) Zaslat životopis e-mailem.

Společnost

KSM Castings CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Oldřichovská 726, 463 34 Hrádek nad Nisou (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Bezpečnostní technik v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KSM Castings CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KSM Castings CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému