TECHNOLOG/-ŽKA SPECIALISTA/-TKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANTOLIN LIBAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - technolog/-žka specialista/-tka.

TECHNOLOG/-ŽKA SPECIALISTA/-TKA - pracoviště Libáň. Doporučenky je možno projednat PO-PÁ: 9.00-14.00 hod. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: kontakt nebo kontakt. Bližší informace na tel.: kontaktpí Čakrdová nebo kontaktpí Zajícová. Náplň práce: - Je zodpovědný za přidělenou technologii v závodě - Stanovuje parametry výrobního zařízení - Práce na technologiích pěnění, kašírování a umbukování - Připravuje technologické postupy - Vystavuje pracovní dokumentaci a pracovní návodky - Optimalizuje výrobní parametry a postupy - Provádí analýzy vad, stanovení jejich příčin a určuje postupy jejich odstranění - Spolupracuje na kontinuálním zlepšování Požadujeme: - Min. střední odborné vzdělání technického směru - Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů výhodou - Znalost AJ výhodou - Uživatelská znalost MC Office - ŘP skupiny B - Technické myšlení - Schopnost a ochota učit se novým věcem Nabízíme: - Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu - Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.) - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba - Příjemné pracovní prostředí

Společnost

ANTOLIN LIBAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Komenského 30, 507 23 Libáň (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANTOLIN LIBAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANTOLIN LIBAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému