SERVISNÍ TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEZ Solární, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech - servisní technik.

Podpora a vyhodnocení stavu při převzetí fotovoltaických elektráren do správy společnosti juwi s.r.o. - Zajištění jejich bezproblémového provozu - Odstraňování případných problémů během jejich provozu - Zajištění a koordinace pravidelného servisu a údržby, především PV-generátoru, měničů napětí a ostatních komponent v rámci NN/VN - Vypracovávání technických reportů Požadujeme: - SŠ/VŠ - vzdělání technického zaměření - ideálně elektro/silnoproud, elektrotechnika, komunikační technika - Zkušenost s připojováním zdrojů elektrické energie do veřejné distribuční sítě (NN/VN) a v oblasti monitoringu, servis a zajištění technického provozu energetických/elektrických zařízení - Oprávnění k provádění revizí energetických/elektrických zařízení - pouze u pozice servisního technika - Znalost práce na PC (Microsoft, Meteocontrol, Skytron, Domat) - Znalost technické dokumentace - Zodpovědnost, samostatnost, analytické myšlení - Pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka PODMÍNKOU Nabízíme: - Zaměstnání u mezinárodně silné společnosti - Odborné a další vzdělání - Penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další benefity Vhodné i pro absolventy. Máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám životopis.

Společnost

ČEZ Solární, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mydlářská 105, 460 10 Liberec 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEZ Solární, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEZ Solární, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému