Vedoucí posunu / posunovač - pracovník na železnici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Advanced World Transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři - vedoucí posunu / posunovač - pracovník na železnici.

Požadujeme: výborný zdravotní stav dle vyhlášky 101/1995 Sb. - především zrak (NESMÍ být brýle, kontaktní čočky) střední odborné vzdělání s výučním listem, praxe na železnici výhodou vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, odolnost vůči stresu ochotauučit se nové věci Popis pozice: posunování železničních vozů, zajišťování vozů proti ujetí doprovod samostatně jedoucího vozidla, jeho přivěšování a odvěšování od vlaku obsluha seřaďovacích návěstidel obsluha železničních vozů při vykládce, včetně jejich dočištění. Jedná se 12hodinové směny (denní, noční), nepřetržitý provoz (i víkendy). Pracoviště: KLADNO Nabízíme: práci v prostředí stabilní společnosti, možnost odborného a profesního růstu zajímavé finanční ohodnocení, systém zaměstnaneckých výhod V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: kontakt do předmětu uveďte název pozice POSUNOVAČ KLADNO.

Lokalita pracoviště

Huťská 371, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advanced World Transport a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advanced World Transport a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému