Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Asistentka – Operátor pro plánování diáře

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pracovní náplň

-              Jakožto osoba, která je tu pro podporu obchodníků, budete nést odpovědnost za organizaci schůzek a diářů svěřeného obchodníka

-              Zároveň budete muset hledat konstruktivní řešení a způsoby jak zajistit aby vše klaplo dle očekávání

-              Budte muset najít kompromis mezi tím prosadit se a ustoupit požadavkům ostatních

-              Budte telefonovat i neznámým lidem, a prodávat schopnosti jiného člověka

-              Budte součástí skvěle pracujícího a úžasného týmu, jehož členové jsou nadšení pro to, co naše firma zosobňuje a jejich práce je baví

-              Bude Vám poskytnuta podpora v podobě praktických informací, aplikací a systémů, to vše s jediným cílem - abyste byl/a ve své práci úspěšný/á

-              Budete mít příležitost se učit a růst - osobnostně i profesně - díky vzdělávání a mentoringu

-              Nejsme vždy jen dokonalí, ale snažíme se ze sebe vydat maximum, protože věříme, že člověk může dělat zázraky, když chce a je jim otevřen

Nabízíme

-              práci v kanceláři Praha Libeň

-              volná pracovní doba, svobodný kolektiv

-              zázemí silné české společnosti

-              Mzda je tvořena fixní složkou a jistou motivační částí za každou realizovanou schůzku

-              Peníze vyplácíme vždy 1x za 14 dní a výši mzdy každého člena v týmu přehodnocujeme 1x za kvartál.

Požadavky

-              Praxi v call centru či v navolávání schůzek

-              Porozumění a rezonanci s naší vizí

-              Baví Vás kontakt s lidmi a dokážete se vcítit do potřeb ostatních

-              Jste pohodový a vyrovnaný člověk s proaktivním přístupem k práci

-              Při řešení problémů podnikáte kroky, které vedou k efektivnímu a účinnému řešení

-              Rádi dáváte i přijímáte konstruktivní zpětnou vazbu bez osobního podtextu

-              Nejsme zastánci filosofie “když to není pokažené, není co spravovat”, takže bychom rádi, kdybyste neustále hledal/a způsoby, jak věci a procesy v naší firmě zlepšovat

-              Je důležité, aby jste dokázal/a přizpůsobovat potřebám týmu

-              Budete pracovat přímo v naší kanceláři (Praha - Libeň), takže se denně budete potkávat s lidmi, pro kterou tu práci budete odvádět. Zároveň bude i spousta času, kdy na Vás nikdo nebude dohlížet, a tak je nutná i dávka sebekontroly.

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Karla Engliše 3201/6, 15000 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Asistentka – Operátor pro plánování diáře
Alternativní názvy profese: Operátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému