Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech.

Místo pracoviště: - Hlavní 130, 250 68 řež Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - práce v prostředí ionizujícího záření - znalost práce s PC (MS Office, aj.) - pečlivost, svědomitost, schopnost práce v kolektivu - pracovní doba 36 hodin týdně - až 1 týden dodatkové dovolené - přihlášky do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte do 15.9.2016 na e-mail: kontakt - nástup možný od 1.12.2016 Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené - stravenky

Společnost

Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.

Lokalita pracoviště

Hlavní 130, 250 68 Řež (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému