KONTROLOR-KA KVALITY/OPERÁTOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COPRA luc s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - kontrolor-ka kvality/operátor.

- dohoda o provedení práce - po zapracování možnost hlavního pracovního poměru - zaměstnání na dobu určitou do 31. 12. 2016 s možností prodloužení - pracovní doba: 2 směny - 6:00-14:00 a 14:00-22:00 - (pondělí-pátek) Náplň práce: - vizuální kontrola součástek a lehká kompletace do automobilů vhodná i pro OZP - práce ve stoje/v sedě Požadujeme - spolehlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat - flexibilitu - výhodou zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu - dobrý zrak (brýle nejsou překážkou) - vhodné jak pro zdravé lidi, tak i pro OZP Nabízíme: - hrubou mzdu 100,- - 120,-Kč/hod. - ubytování zajištěno a proplaceno pro dojíždějící - možnost dlouhodobé spolupráce a přechodu na HPP - nástup ihned První kontakt pouze na tel. kontakt; e-mail: kontakt.

Společnost

COPRA luc s.r.o.

Lokalita pracoviště

Písek, Písek (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COPRA luc s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COPRA luc s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému