Asistenti vykonavatele/vykonavatelé soudního exekutora

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Pavel Struminský hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - asistenti vykonavatele/vykonavatelé soudního exekutora.

Chcete pracovat pro novou firmu, která nabízí perspektivu do budoucna? Jste zodpovědná a samostatná osoba, baví Vás dále se rozvíjet a nebojíte se změn? Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu profesionálů, kteří neváhají sdílet své nápady a znalosti s ostatními. Oceníme Vaše kvalitní výsledky a budeme Vás podporovat k dosažení ještě vyšších cílů. POPIS ČINNOSTI - asistence vykonavateli při provádění exekuční činnosti V TERÉNU V RÁMCI CELÉ ČR - příprava na práci vykonavatele (po cca 6 měsících vykonání zkoušky vykonavatele na EK ČR) - po zaškolení samostatná činnost v terénu - OSOBNÍ I TELEFONICKÁ JEDNÁNÍ S POVINNÝMI - administrace a evidence související právní dokumentace - každodenní CESTOVÁNÍ V RÁMCI CELÉ ČR POŽADUJEME - vynikající komunikační dovednosti a přesvědčivé vystupování - VYSOKOU ODOLNOST VŮČI STRESU - vnitřní motivace pro práci v prostředí exekucí - zralá osobnost se schopností řízení rizik - rozhodování se na základě pečlivě získaných informací ve stresujícím prostředí a v časově omezeném rámci - orientaci na výsledek, důslednost a vysoké pracovní nasazení - organizační schopnosti, samostatnost - ČASOVOU FLEXIBILITU, OCHOTU CESTOVOVAT - ukončené SŠ vzdělání maturitou podmínkou - zájem o právní prostředí, základní znalost a orientace v právních předpisech - exekucí výhodou - koncepční myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech - znalost práce na PC - MS Word, MS Excel NABÍZÍME - HPP v nové české firmě - motivující finanční ohodnocení na základě splněných cílů (variabilní složka mzdy) - 4 týdny dovolené + 5 sick days v kalendářním roce - flexibilní pracovní doba (práce v terénu, home office) - další vzdělávání a odborná školení - možnost kariérního růstu - termín nástupu možný ihned Kontakt: Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem prostřednictvím e-mailu na adresu kontakt. V hlavičce Vaší zprávy uvádějte označení "Asistent vykonavatele, vykonavatel". V motivačním dopise nám řekněte o sobě něco více - "co se skrývá mezi řádky" Vašeho CV a proč se ucházíte právě o tuto pozici. Zasláním těchto dokumentů zároveň udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. V případě, že Váš profil bude vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi do 20 pracovních dnů.

Společnost

Mgr. Pavel Struminský

Lokalita pracoviště

Komorní 583, 737 01 Český Těšín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Pavel Struminský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Pavel Struminský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému