Manažer obchodu a marketingu pro oblast Čechy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu - manažer obchodu a marketingu pro oblast čechy.

Místo výkonu práce: Na křivce č.p. 1328/64, Michle, 101 00 Praha 101 Kontaktní osoba: Křeménková Lucie, e-mail: kontakt Požadujeme: - minimálně ukončené středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického směru, - prokazatelné znalosti z oblasti ochrany informací, fyzické ochrany nebo ochrany utajovaných informací, - uživatelskou znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet), - iniciativu, samostatnost a zodpovědnost, - kultivované vystupování a zdvořilé jednání s klienty, - výbornou znalost českého jazyka, - výpis z rejstříku trestů - ochotu stále se vzdělávat, - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, - bydliště v Praze nebo v nejbližším okolí, - časovou flexibilitu, ochotu cestovat. Výhodou: - znalost anglického jazyka, - držitel osvědčení NBÚ, - praxe na obdobné obchodní pozici, - prokazatelné úspěšné absolvování kurzu obchodních dovedností v posledních 2 letech. Náplň práce: - péče o stávající klienty společnosti, - aktivní vyhledávání nových zákazníků v rámci stanoveného obchodního plánu, - vypracování nabídek, návrhů smluv, zpracování podkladů pro výběrová řízení, - realizace marketingových aktivit společnosti, - zpracování pravidelných reportů obchodnímu řediteli, - práce s vnitropodnikovým informačním systémem. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, provize za uskutečněné obchodní případy, flexibilní pracovní dobu, práci ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, prostor pro seberealizaci a další vzdělávání, mobilní telefon, notebook, po ukončení zkušební doby služební vozidlo. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Lokalita pracoviště

Na křivce 1328, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému