Ošetřovatelé koní, pomocné stavební práce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sussana Marie Menius Čermáková hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - ošetřovatelé koní, pomocné stavební práce.

Pozice: ošetřovatel koní + pomocné stavební práce Možnost ubytování. Požadavky: zvládnutí pomocných stavebních prací všeho druhu, pomoc s ošetřováním koní - kydání, krmení, uklízení stáje, čištění. Nástup od 1.8.2016 na dobu určitou do 31.8.2017. Mzda: 13 000,- až 15 000,- Kč Kontakt:Čermáková Marie, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Sussana Marie Menius Čermáková, Jerusalem č.p. 1

Společnost

Sussana Marie Menius Čermáková

Lokalita pracoviště

Příbram 1, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sussana Marie Menius Čermáková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sussana Marie Menius Čermáková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému