Pečovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Orlíček Přední Chlum, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pečovatel/ka.

Pozice: pečovatel/ka Požadavky: řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, znalost práce na PC Nástup 1.8.2016. Mzda: 14 000,- Kč Kontakt:Vernerová Olga Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Orlíček Přední Chlum, Přední Chlum 23, Krásná Hora nad Vltavou

Společnost

Orlíček Přední Chlum, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Milešov 23, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Orlíček Přední Chlum, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Orlíček Přední Chlum, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému