Obchodně - technický poradce/kyně, koordinátor/ka projektů pro MSkraj

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EDUKA CENTRUM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) - obchodně - technický poradce/kyně, koordinátor/ka projektů pro mskraj.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem posílejte výhradně emailem na adresu: kontakt. Životopisy, které nesplňují výše uvedené požadavky, budou automaticky vyřazeny. Požadujeme: -VŠ vzdělání - pedagogické zaměření výhodou -Samostatnost -Loajalita -Výborné komunikační dovednosti -Schopnost týmové spolupráce -Zodpovědnost za svěřený region -Řidičský průkaz skupiny B -Práce je vhodná také pro absolventy VŠ Nabízíme: -Zázemí stabilní společnosti -Pravidelný příjem + odměny -Zaškolení -Práci v týmu profesionálů -Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace -Služební automobil -Služební notebook a telefon

Společnost

EDUKA CENTRUM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

29.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDUKA CENTRUM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDUKA CENTRUM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému