Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Místo pracoviště: - Modletice 91, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: kontaktPo-Pá od 08:00 do 17:00 - e-mail: kontakt - osobně: na adrese pracoviště Po-Pá od 08:00 do 14:00 Upřesňující údaje: - přijmeme řidiče/řidičky nákladního automobilu pro tuzemskou dopravu - pobočka Modletice - přeprava paletového zboží z centrálního skladu Kaufland Modletice - nabízíme příplatky za práci v noci, o víkendu, a ve státní svátky - pevný výplatní termín - vozidla DAF XF105+ chladírenský návěs Požadujeme: - ŘP sk. C+E, dig. kartu, profesní způsobilost, výpis karty řidiče - výpis trestního resjtříku, psychotesty Nástup možný dle dohody, praxe výhodou.

Lokalita pracoviště

Modletice 91, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému