Kurátor/ka sbírkových a mobiliárních fondů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté kurátoři - kurátor/ka sbírkových a mobiliárních fondů.

Kurátor/ka sbírkových a mobiliárních fondů Požadujeme: " VŠ vzdělání humanitního směru - bakalářský nebo magisterský studijní program v oboru muzejnictví, historie, dějiny umění apod. " znalost zákona č. 122/2000 Sb., (muzejní zákon) a souvisejících předpisů " jazykové znalosti - min. anglický jazyk na úrovni středně pokročilý, znalost německého jazyka výhodou " schopnost vysokého pracovního nasazení, flexibility, samostatného řešení svěřených úkolů a spolupráce v pracovním týmu " dobrou znalost práce na PC (prostředí MS Office) " trestní bezúhonnost " praxe v oboru, publikační a přednášková činnost v oboru výhodou " řidičský průkaz (skupina B) a jeho aktivní využívání Nabízíme: " platové podmínky podle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 9) " pracovní poměr na dobu určitou jeden rok se zkušební lhůtou 3 měsíců. " stabilitu příspěvkové organizace - významné kulturní instituce " příjemné pracovní prostředí " možnost dalšího odborného růstu K přihlášce je nutno přiložit: " strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, zastávané funkce), kontakt včetně e-mailového spojení " motivační dopis " výpis z Rejstříku trestů ne starší nežli 2 měsíce " ověřený doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání Požadovaný nástup: dohodou Přihlášky je třeba doručit poštou, elektronicky nebo osobně do pátku 26. srpna 2016 na adresu: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou, e-mail: kontakt. Bližší informace: PhDr. Petr Nový, ředitel pro odbornou činnost - hlavní kurátor, e-mail: kontakt, tel.: kontakt, mobil: kontakt

Společnost

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Lokalita pracoviště

U Muzea 398, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 380 - 20 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému