ASP.NET a C# Developer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost novusdata s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - asp.net a c# developer.

místo výkonu práce: Kloboukova 1235/77Chodov kontakt: Zachařová Lucie, kontakt e-mailem: kontakt Požadované certifikáty: - Microsoft certified solutions developer: web applications - Microsoft certified professional developer: designing and developing web applications using Microsoft.Net framework 4

Společnost

novusdata s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kloboukova 1235, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti novusdata s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost novusdata s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému