Account executive - marketingový specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ImperialMedia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti propagace a reklamy - account executive - marketingový specialista.

Přehled v oboru reklamy, marketingu a webových řešeních. Analytické schopnosti, logické myšlení. Preciznost, samostatnost. Skvělé komunikační a prezentační schopnosti, loajalita k firmě. Výborná znalost práce na PC. ŘP sk.B. Aktivní akvizice nových zákazníků. Spolupráce při zpracování plánů marketingových nástrojů. Péče o stávající zákazníky. Management svěřených projektů. Bonusy z realizovaných zakázek, práce v přátelském kolektivu, stravenky. Kontakt e-mailem.

Společnost

ImperialMedia s.r.o.

Lokalita pracoviště

Svatojiřské nábřeží 1208, 686 01 Uherské Hradiště 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ImperialMedia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ImperialMedia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému