SPECIALISTA NA OBLAST COMPLIANCE - SHODA PRODUKTU S LEGISLATIVNÍMI POŽADAVKY TRHU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Daikin Industries Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech - specialista na oblast compliance - shoda produktu s legislativními požadavky trhu.

Požadujeme: * VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou) * středně pokročilá AJ * komunikativní schopnosti, proaktivní přístup - ochota k sebevzdělávání, technické myšlení * orientace v oblasti elektromagnetické kompatibility * výhodou: znalost směrnic týkajících se vývoje produktů pro spotřební průmysl * výhodou: orientace ve výkresové dokumentaci výhodou * řidičský průkaz skupiny B * vhodné i pro absolventy Náplň práce: * oblast compliance - prověřování souladu technických a bezpečnostních požadavků v rámci vývoje produktu * sledování právních a jiných předpisů, které mají vztah k finálním produktům a jejich následná implementace do systému * pravidelná komunikace s mateřskou společností v Belgii a Japonsku * spolupráce s odděleními výroby, kvality a nákupu * spolupráce na nových projektech v rámci vývoje jednotek a transferu výroby Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - 5 týdnů dovolené - 2x ročně finanční bonus - příspěvek na penzijní připojištění - pravidelné roční navyšování mzdy - dotované závodní stravování - jazykové kurzy - AJ, JAP - zázemí rychle se rozvíjející zahraniční společnosti - možnost profesního růstu a vzdělávání - perspektivní a stabilní zaměstnání - čisté a příjemné pracovní prostření V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT HR Senior Specialist - Mgr. Tomáš Matoušek tel.: kontakt e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

U Nové Hospody 1155, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Daikin Industries Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Daikin Industries Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému