Asistent/ka na zkrácený úvazek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Prague Properties s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka na zkrácený úvazek.

Místo výkonu práce: Křižíkova č.p. 679/65a, Karlín, 186 00 Praha 86. Kontaktní osoba: Colding Eliška, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Schůzku domluvit emailem či telefonicky. Jedná se administrativně zaměřenou pozici na částečný úvazek, ve které by se uchazeč věnoval ad-hoc úkolům, jako je vyhledávání na internetu (stavební firmy aj.), obesílání firem s poptávkou či nabídkou služeb dle předepsaného vzoru, pochůzky na poštu či úřady. Znalost AJ nebo jiného jazyka není vyloženě podmínkou, správná stylistika a dobré písemné vyjadřovací schopnosti v ČJ ale ano. Jedná se o nenáročnou práci v neformálním prostředí, kterou nabízíme na zkrácený úvazek formou DPP za 80 Kč na hodinu.

Společnost

Prague Properties s.r.o.

Lokalita pracoviště

Křižíkova 679, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Prague Properties s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Prague Properties s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému