REPREZENTANT/KA ODDĚLENÍ ZAHRANIČNÍ TURISTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SurGal Clinic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - reprezentant/ka oddělení zahraniční turistiky.

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38–40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici: REPREZENTANT/KA ODDĚLENÍ ZAHRANIČNÍ TURISTIKY Požadujeme: schopnosti výborné komunikační schopnosti výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem, úroveň C) příjemný vzhled a vystupování předpoklady min. SŠ vzdělání zdravotnického směru zkušenost na obdobné pozici vítána diskrétnost, pečlivost, loajalita, samostatnost znalost PC (MS Office, internet, NIS) flexibilitu, schopnost rychle se učit Nabízíme: práci na úvazek 0,5 zázemí špičkové privátní nemocnice MOTIVAČNÍ finanční ohodnocení příspěvek na stravování odborná lékařská prventivní péče místo pracoviště – CENTRUM BRNA nástup – od 1.9.2016 V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis v českém jazyce na mail: kontakt

Společnost

SurGal Clinic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drobného 307, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SurGal Clinic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SurGal Clinic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému