Proveon, a.s. Na trhu telemarketingu působíme již od roku 2006. Díky svým zkušenostem jsme se stali odborníky na služby v oblasti péče o zákazníky, zákaznického servisu.

Konzultant/ka zákaznického centra - nejvyšší garantovaná základní mzda v Brně 110 Kč/hod.

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Nejvyšší garantovaná základní mzda v Brně 110 Kč/hod. Neomezené výkonností bonusy Flexibilita plánování směn

Představujete si práci v call centru jako neustálé odmítání zákazníků a s tím spojené nízké prodejní výsledky? V Proveonu fungujeme jinak. Nabízíme smysluplnou práci. Pracujeme na dlouhodobě úspěšných projektech, nabízíme seriózní produkty a rádi to naučíme i Vás. Odměňování, vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců klademe na přední místo. Využijte možnosti rozvíjet své komunikační dovednosti, které uplatníte v pracovním i osobním životě. Co bude náplní Vaší práce: - kontaktování stávajících zákazníků významných společností s nabídkou produktů a služeb, které mají smysl - administrativní činnost spojená s obchodními případy Co Vám nabízíme: - nejvyšší garantovanou základní mzdu v Brně 110,- Kč/hod. - neomezené výkonnostní bonusy - v průměru 50 Kč/hod. - flexibilní plánování pracovní doby dle Vašich časových možností (4,6,8 hod. směny) - férové jednání a fajn kolektiv, ochotný vždy pomoci Jak si Vás představujeme: - baví Vás komunikace s lidmi - máte chuť na sobě pracovat - můžete odpracovat alespoň 15 hod. v týdnu - máte zájem o dlouhodobou spolupráci DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - Přijďte se k nám nezávazně podívat! Vždy každé první úterý v měsíci od 13:00-18:00 hod.

Společnost

Proveon, a.s.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2006
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Purkyňova 2855/97a, 61200 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Telekomunikace
Profese: Konzultant/ka zákaznického centra - nejvyšší garantovaná základní mzda v Brně 110 Kč/hod.
Alternativní názvy profese: Telefonní operátor, Prodejce po telefonu, Operátor call centra

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Dohoda o provedení práce (6 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Proveon, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Proveon, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému