Security officer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESMD Call centres s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - security officer.

Místo výkonu práce: Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt Náplň práce: - provádění různých denních kontrol na počítačích společnosti. - vyšetřování různých akcí. - rozhovory s kandidáty na různých pozicích, instruování nových pracovníků v bezpečnostních postupech, dohlížení a zajištění, aby byly všechny postupy prováděny. - správa bezpečnosti a ochrany společnosti. Jednání se společnostmi, které zabezpečují protipožární systém. - tvorba bezpečnostních opatření. Kvalifikace / Zkušenosti: - plynulá znalost anglického, českého a polského jazyka - zkušenosti na obdobných pozicích ve velkých společnostech - vhodné i pro policejní vyšetřovatele nebo vojenské veterány - zkušenosti s bezpečnostními kamerami - zkušenosti s výslechy - z ákladní znalosti bezpečnosti na pracovištích - zkušenosti se zvládáním různých bezpečnostních poplachů - znalost Microsoft Office PP na dobu určitou.

Lokalita pracoviště

Mlýnská 2353, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESMD Call centres s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESMD Call centres s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému