LÉKAŘ/-KA STOMATOLOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AvramovaDent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní zubní lékaři se specializací - lékař/-ka stomatolog.

LÉKAŘ/-KA STOMATOLOG - Místo výkonu práce: Hradec Králové a Mladá Boleslav - PP na dobu určitou 2 roky, nástup od 1. 9. 2016, dvousměnný provoz - Požadujeme: praxe min.5 let; se specializací estetiká stomatologie, gnatologie, implantologie včetně řízené, CAD-CAM; 3D endodoncie; jazykové znalosti: ruština - Nabízíme: odměny za nadstandartní výkon - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

AvramovaDent s.r.o.

Lokalita pracoviště

třída Edvarda Beneše 1549, 500 12 Hradec Králové 12, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zubní lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní zubní lékaři se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

29.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AvramovaDent s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AvramovaDent s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému