Bezpečnostní pracovník/ce JE Temelín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - bezpečnostní pracovník/ce je temelín.

Místo výkonu práce: Jaderná elektrárna Temelín, Temelín124, 373 05 Temelín Pro pracoviště v JE Temelín hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce". Náplň práce: -ozbrojená ostraha jaderné elektrárny -kontrola vstupujících a vystupujících osob -kontrola vnášených a vynášených předmětů a materiálů -kontrola vjezdu a výjezdu vozidel -ochrana a střežení objektu (obchůzková činnost) -obsluha technických, signalizačních zařízení a závor Požadujeme: -ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen) -bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů bez záznamu -dobrou fyzickou zdatnost -psychickou odolnost (nutnost absolvovat psychodiagnostické vyšetření) -zdravotní způsobilost pro práci v noci, nepřetržitém provozu -osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace "Strážný 68-008-E" - podmínkou (zprostředkujeme získání) -zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D - výhodou (minimální věk pro získání zbrojního průkazu 21 let) -řidičský průkaz sk. B výhodou, není podmínkou -doložení pracovní historie za posledních 5 let Nabízíme: -perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti -možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace -práci na hlavní pracovní poměr (zkušební doba 3 měsíce) -příspěvek na údržbu výstrojních součástek -proplacení části nákladů spojených se získáním zbrojního průkazu -proplacení části nákladů spojených se získáním osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace "Strážný 68-008-E" -po odpracování 12ti měsíců stabilizační příspěvek Zaměstnanecké výhody: -Stravenky, příspěvek na ubytování.

Lokalita pracoviště

Temelín 124, 373 01 Temelín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému