IT konzultant/ka oddělení služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVADOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - it konzultant/ka oddělení služeb.

CO BUDETE DĚLAT: -pomáhat KVADOSím zákazníkům řešit jejich technické dotazy při práci s našimi informačními systémy -spolupracovat s kolegy z výroby a projektové kanceláře na hledání optimálního řešení pro konkrétního zákazníka -evidovat a hlídat průběh celého řešení ke spokojenosti všech stran CO OD VÁS OČEKÁVÁME: -abyste nám ukázal/a, že Vás IT technologie opravdu zajímají a rozumíte jim -že Vám komunikace nedělá problém, ba naopak Vás baví -že razíte heslo „problémy jsou od toho, aby se řešily“ CO DOKÁŽEME OCENIT: -pokud pro Vás není zkratka SQL jen velká neznámá -že už jste někdy něco podobného dělal/a -pokud se IT věnujete i ve svém volném čase a je to Váš koníček

Společnost

KVADOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1139, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tester v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVADOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVADOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému