Tester

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVADOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - tester.

CO BUDETE DĚLAT: -hledat chyby v aplikacích při testování SW šitého na míru našim zákazníkům -vytvářet kvalitní testovací data -analyzovat různé aplikační logy -vytvářet a doplňovat dokumentaci k IS -vytvářet testovací strategii -implementovat našim zákazníkům SW CO MUSÍTE UMĚT A MÍT: -větší povědomí o IT, než jen co znamená zkratka SQL -schopnost hledat a odhalit chyby v SW aplikacích CO BUDE VAŠÍ VÝHODOU: -již dříve získané zkušenosti s testováním SW -dobrá komunikace a dobré analytické uvažování -schopnost komunikace a spolupráce

Společnost

KVADOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1139, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVADOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVADOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému