Vedoucí testovacího odddělení informačních systémů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost E LINKX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovníků informačních služeb - vedoucí testovacího odddělení informačních systémů.

Hledáme novou posilu do týmu na pozici Vedoucí testovacího oddělení pro naše informační systémy (logistický, ERP atd.) Požadované znalosti: - tvorba testovacích scénářů - testovaní webových a desktopových aplikaci - testovaní web Services - automatické testování - zkušenost s vedením lidí - komunikace se zákazníkem Výhodou: - SQL - základní znalosti programování C# - TFS - tvorba dokumentací - zkušenosti s nasazováním aplikací Popis práce: - plánovaná testovaní aplikací na základě specifikace (řízení tvorby scénářů a testovaní) - komunikace se zákazníkem při testovaní - vyhodnocování testovaní - řízení týmu 5 lidí - zdokonalování procesu testovaní - zavádění automatického testování Nabízíme: - zajímavou práci s možností seberealizace - možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního rozvoje - program adaptačního zapracování - motivující finanční ohodnocení - zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, bonusy/prémie, stravenky a možnost závodního stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce) - pracovní poměr na HPP - termín nástupu: ihned nebo dohodou - místo výkonu práce: Ostrava Zaujala Vás tato pozice. Pošlete svůj životopis s názvem pozice na email kontakt

Společnost

E LINKX a.s.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1262, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti E LINKX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost E LINKX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému