Projektový manažer pro zákaznické dotykové panely

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - projektový manažer pro zákaznické dotykové panely.

Pro zakázkovou výrobu touchpanelů v oblasti automatizace a zdravotnických prostředků hledáme elektrotechnika Náplň práce: - výběr vhodného touchsensoru a touchcontrolleru, rozhraní controller/displej/operační systém - optimalizace parametrů v controleru dle požadavků konečného uživatele - ujasnění požadavků zákazníka s dodavatelem sensorů - interní řízení projektů ve spolupráci obchodním úsekem a výrobou Požadavky: - vzdělání elektro slaboproud - zkušenosti s programováním - jazykové znalosti: německy nebo anglicky komunikativně - zkušenosti s kontakty se zákazníky, komunikativnost - znalosti v oblasti „embedded computer“ – ARM procesory, displeje - příležitostné cesty do Německa, Rakouska Společnost aki nabízí: - perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti - moderní pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování - 13. a 14. plat (nebo roční/půlroční prémie) v závislosti na výkonu firmy - pravidelné jazykové kurzy pro TH pracovníky - důkladné zaškolení a zapracování

Lokalita pracoviště

Znojemská 4721, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému