Projektant slaboproudých zařízení.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COMINFO, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v oblasti elektronických komunikací - projektant slaboproudých zařízení..

Náplň práce: zpracování realizačních projektů a projektových dokumentací skutečného provedení, udržování projektové dokumentace stávajících zákazníků, zpracování technických zpráv, přehledových schémat, dispozičních výkresů, rozpočtů a specifikací, spolupráce s obchodním oddělením, spolupráce s oddělením realizace zakázek, spolupráce s týmy pracující na mezinárodní úrovni. Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání elektro, platná vyhl. č. 50/1978 Sb. § 10, zkušenosti se zpracováním projektové dokumentace elektro, schopnost samostatné práce, dobré komunikační a organizační schopnosti, znalost programu AutoCAD, znalost MS Office, znalost AJ výhodou, příjemné vystupování, ŘP sk. B. Příspěvek na stravování.

Společnost

COMINFO, a. s.

Lokalita pracoviště

Nábřeží 695, 760 01 Zlín 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COMINFO, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COMINFO, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému