Mechanik půjčovny stavebních strojů - pobočka Plzeň

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Půjčovna MARENT s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení - mechanik půjčovny stavebních strojů - pobočka plzeň.

Půjčovna stavebních strojů v Plzni hledá do svého týmu posilu na pozici "mechanik stavebních strojů" Vyučen v oboru automechanik, opravář stavebních nebo zemědělských strojů Praxe v opravárenství zemědělské, stavební nebo automobilové techniky Zkušenosti s opravami stojů Caterpillar výhodou Samostatnost, flexibilita, dobré vystupování, technické zaměření Uživatelská práce s PC. ŘP minimálně skup. B a C, vyšší skupiny výhodou.

Společnost

Půjčovna MARENT s. r. o.

Lokalita pracoviště

U Seřadiště 1, 326 00 Plzeň 26, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Půjčovna MARENT s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Půjčovna MARENT s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému