Strojník pásového rypadla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technické služby Kostelní Bříza spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - strojník pásového rypadla.

Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem: kontakt Kontaktní osoba: - p. Jiří Čihal tel.: kontakt Upřesňující informace: - podmínka strojní průkaz, řidičské oprávnění skupiny CE, spolehlivost, pružná pracovní doba. Místo výkonu práce: - Technické služby Kostelní Bříza spol. s r.o., Kostelní Bříza č.p. 20, Březová 356 01 Sokolov 1

Společnost

Technické služby Kostelní Bříza spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Březová 20, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technické služby Kostelní Bříza spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technické služby Kostelní Bříza spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému