Poříčný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Povodí Labe, státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - poříčný.

[] VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM Místo výkonu práce: tok řeky Labe Střekov - Hřensko Náplň práce: V sezóně sečení travních porostů, údržba zeleně (mýcení keřů), mimo sezónu údržba břehových pozemků a zařízení (pl. znaky, schody, kruhy apod.) a další práce spojené s výkonem funkce poříčný. Požadujeme: - výuční list - profesní řidičský průkaz + řidičský průkaz C+E - zájem o práci ve vodním hospodářství - průkazy JMP, vazačský apod. Nabízíme: zázemí stabilního podniku 5 týdnů dovolené stravenky osobní účty FKSP vlastní rekreační objekty zdravotní volno Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 31. 8. 2016 Za přihlášení do výběrového řízení považujeme písemný pracovní životopis, zaslaným e-mailem (kontakt) nebo poštou na adresu: Povodí Labe, státní podnik závod Roudnice nad Labem Ing. Blanka Hrabětová Nábřežní 311 413 01 Roudnice nad Labem Telefon: kontakt.

Lokalita pracoviště

Polabí 406, 405 02 Děčín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Povodí Labe, státní podnik výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Povodí Labe, státní podnik o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému