údržbář - elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karlovarská Korunní s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - údržbář - elektrikář.

Kontakt: telefonicky v pracovní dny, e-mailem: kontakt - údržba a servis strojů a zařízení v celém areálu KK - na základě pokynů nadřízeného a plánů údržby (denní, týdenní, měsíční, kvartální, roční) - údržba a servis výrobních linek na základě pokynů od výrobce (viz. dokumentace výrobních linek) - dodržuje a odpovídá za provádění pravidelných kontrol a údržby výrobních linek a zařízení - vedení záznamů k pravidelným kontrolám a údržbě výrobních linek a zařízení - plně si odpovídá za kvalitu a odbornost provedené práce - navrhuje termíny a priority oprav výrobních linek - navrhuje objednání náhradních dílů včetně identifikace dílu dle katalogu náhradních dílů pro dané zařízení - údržba a servis technologií elektro, hlavně částí výrobních linek a zařízení v celém areálu KK - předchází poruchovým stavům výrobních linek a zařízení - řeší havárie a závažné situace v areálu KK a na výrobních linkách - odpovídá za udržování čistoty a pořádku na pracovištích údržby a ve svěřených prostorech - navrhuje technická řešení pro zlepšení nebo zvýšení efektivnosti výroby, případně zvýšení bezpečnosti na pracovištích - spolupracuje se směnovými mistry a externími firmami - podílí se na zaučování nových zaměstnanců obsluhy linek Pracovní doba: 6-18 hod, 18-6 hod. Doba zaměstnání: Na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu

Lokalita pracoviště

Stráž nad Ohří 77, 363 01 Ostrov nad Ohří, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karlovarská Korunní s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karlovarská Korunní s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému