Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CITYHotelBrno, s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Zavedený hotel nacházející se na okraji Brna hledá kandidáta na pozici recepční. Požadujeme: - znalost angličtiny podmínkou, další jazyky výhodou - úplné střední odborné vzdělání - prokazatelná praxe v oboru min. hotel *** - práce na PC na vyšší uživatelské úrovni, znalost hotelových programů výhodou - výborné komunikační a organizační dovednosti - samostatnost a aktivitu - příjemný vzhled a vystupování - spolehlivost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení - znalost softwaru Hores výhodou Nabízíme: - zajímavou a odpovědnou práci v mladém a schopném kolektivu - dobré platové podmínky - práci v novém zařízení Náplň práce: - komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná - aktivní komunikace na sociálních sítích - administrace spojená s ubytováním klientů - vedení prvotní účetní evidence - odpovědnost za pokladní hotovost - prodej drobného zboží - podílení se na bezproblémovém a přívětivém chodu hotelu - práce s rezervačním systémem, kontrola zálohových plateb a předautorizací - non - stop provoz - denní a noční směny - další úkony dle aktuálních potřeb hotelu Poznámka k volnému místu: Nabízíme: - zajímavou a odpovědnou práci - dobré platové podmínky - práci v novém zařízení

Společnost

CITYHotelBrno, s r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 183, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CITYHotelBrno, s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CITYHotelBrno, s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému