Obchodní manažer hotelu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CITYHotelBrno, s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v hotelích - obchodní manažer hotelu.

Požadujeme: Min. 4 roky praxe na obdobné pozici v hotelovém provozu Předchozí prokazatelně doložitelné dobré výsledky Velmi dobré komunikační schopnosti Velmi dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office, včetně Outlooku Řidičský průkaz typu B Znalost anglického jazyka na dobré úrovni podmínkou, znalost ruského jazyka výhodou Zkušenosti se seminárními a konferenčními aktivitami Znalost rezervačních systémů, např. booking, hrs, airbnb, previo atd podmínkou Znalost channel managerů, orientace ve správě webových stránek Zkušenost s marketingem v oblasti hotelnictví a PR Znalost domácího, převážně brněnského trhu Odolnost vůči stresu Náplň práce: - Vyhledávání nových klientů a možností spolupráce, proaktivní sales - Vytváření cenové politiky - Vyjednávání podmínek spolupráce (IRS, bookingové agentury, cestovní agentury, firmy, koncoví klienti atd.) - Vyjednávání o podmínkách smluv a jejich vyhotovení - Pravidelné vyhodnocování statistik a vytváření pravidelných reportů - Pravidelné analýzy trhu, konkurence, možností, slabých a silných stránek hotelu - Prezentace hotelu (vlastní www, bookingové servery, navigační systém, billboardy - Zodpovědnost za ekonomické výsledky hotelu - Účast na veletrzích a workshopech - Spolupráce s provozním úsekem hotelu - Spolupráce na rekonstrukci nové části hotelu

Společnost

CITYHotelBrno, s r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 183, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manažer restaurace, hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v hotelích

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CITYHotelBrno, s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CITYHotelBrno, s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému